"Kto bowiem przestaje pogłębiać swoją wiedzę i kształtować charakter, a więc pracować nad sobą, by rozwinąć jak najszerzej swoje horyzonty, przestaje żyć.” Thomas Bernhard „Wymazywanie. Rozpad”

wtorek, 1 grudnia 2015

Podsumowanie czytelniczego listopadaPodsumowanie czytelniczego listopada czas zacząć. Dzisiaj będzie krótko i na temat.


Kolejny miesiąc za nami... Z racji tego, że listopad był stanowczo zimnym miesiącem postanowiłam sobie go umilić czytając „gorące” powieści. Dlatego w większości z nich znalazł się płomienny romans oraz wielka miłość, o której sama myśl rozgrzewa człowieka od środka. 

Książki, które polecam wszystkim, to "Anna May" Agnieszki Opolskiej oraz „Złamane pióro” Małgorzaty M. Borochowskiej. Ciekawymi i godnymi polecenia są również pozostałe pozycje, które miałam przyjemność przeczytać w listopadzie. Bardzo spodobały mi się powieści "Zima koloru turkusu" Cariny Bartsh, "Uwikłani. Pokusa" Laurelin Paige, „Szukając szczęścia” Anety Krasińskiej, czy „Dom na Wschodniej” Sabiny Jakubowskiej, sądzę, że są to książki, które znajdą swoich zwolenników. Miałam przyjemność zrecenzować dwie kolorowanki dla dorosłych wydane nakładem Wydawnictwa Siedmioróg, były to: "Terapia antystresowa poprzez sztukę. 101 mandali i dzieł sztuki oczyszczających i wzmacniających naszą psychikę” oraz „Mandala antystresowa. Fraktalna geometria piękna”, zdecydowanie polecam obie. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z uzyskanego wyniku, jednak zawsze może być lepiej.

Przejdźmy do podsumowania w cyferkach:

Ilość przeczytanych książek: 9
Ilość napisanych recenzji: 8
Ilość przeczytanych w tym miesiącu stron: 3258
Najobszerniejsza pozycja miała stron: 456


Recenzje z listopada na skróty:
(Klikajcie w tytuł)


Ponadto w ramach cyklu Wywiad(ownia) pojawiły się wywiady z autorami:
(Klikajcie w nazwisko autora)Książki, które udało mi się pozyskać w listopadzie:
Jak Wam minął listopad? Jesteście zadowoleni ze swoich wyników? Jaki tytuł moglibyście mi polecić z tych, które przeczytaliście w ubiegłym miesiącu?

Na kolejne podsumowanie zapraszam za miesiąc.4 komentarze:

 1. Niezła kolekcja kolorowanek :D
  Książka "Uwikłani" mnie kusi.. może sobie sprawię ją na święta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niebawem postaram się naskrobać kilka słów o "Uwikłanych" ciekawa pozycja :) Co do kolorowanek, te na zdjęciu "Malbuch" są jedynie z tego poprzedniego miesiąca (prezent od męża :] ). Kiedyś muszę zrobić oddzielny wpis, w którym przedstawię wszystkie, które posiadam - jest ich około 15, a do tego oczekuję jeszcze dwóch egzemplarzy recenzenckich :] Jest w czym wybierać :]

   Usuń
 2. 9 książek to naprawdę niezły wynik. Wielkie gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny wynik, gratuluję. :)

  OdpowiedzUsuń