"Kto bowiem przestaje pogłębiać swoją wiedzę i kształtować charakter, a więc pracować nad sobą, by rozwinąć jak najszerzej swoje horyzonty, przestaje żyć.” Thomas Bernhard „Wymazywanie. Rozpad”

O mnieDrogi czytelniku, jeżeli dotarłeś tutaj, oznacza to, że chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć. Być może kierujesz się zwykłą ciekawością, a może szukasz przyjaznej duszy, z którą mógłbyś porozmawiać o książkach? Co do pierwszego otóż, znalazłam coś, co nieskromnie przyznam, że opisuje mnie w stu procentach, także...

Klaudia jest bardzo zdyscyplinowana, dojrzała i zawsze postępuje etycznie. Ma lekko wybuchową naturę, ale za to głęboką skłonność do poświęcenia i oddania. Czasami za wiele chce z siebie dać i staje się nerwowa. Byłaby nieszczęśliwa, gdyby przepuściła okazję, by komuś pomóc. Każde działanie warte zachodu traktuje jak misję. Ma wielu przyjaciół, a każdy znajdzie u niej wsparcie, dobre słowo i wielkie serce. Sama nie oczekuje żadnych pochwał ani wdzięczności. Zawsze szuka usprawiedliwienia złego postępowania innych, jednocześnie sobie niczego nie wybaczając. Cechuje ją brak egoizmu, który czyni z niej kochającą i wierną żonę oraz wspaniałą matkę. Nie cierpi flirtów i igrania z uczuciami. (Źródło tutaj).


...staram się odkrywać nowe horyzonty:
czytam książki – bo to dzięki nim rozwijam się i biorę czynny udział w życiu kulturalnym
jestem ciekawa i poszukuję – każde nowe doświadczenie otwiera przede mną nowe możliwości i przeżycia
nie zamykam się na nowe doznania – nie ograniczam się do określonego gatunku, być może znajdę jakiś literacki unikat.
lubię ryzykować – możliwe, że nigdy tego nie pożałuję!


Moje opinie są MOJE i przede wszystkim szczere.
To, że otrzymuję książki do recenzji nie oznacza, że opinia zawsze będzie przychylna. Piszę to, co myślę, nie słodzę, jak również nie krytykuję dla zabawy, bądź dla sprawienia komuś przykrości. Czasami może zdarzyć się tak, że książka, którą Wy oceniliście bardzo wysoko u mnie zdobędzie niską punktację (działa, to również w drugą stronę) wszystko zależy od tego, czy pozycja przypadnie mi do gustu. Zanim wybiorę książkę do zrecenzowania, zawsze przemyślę sprawę, może dlatego mało kiedy czuję się rozczarowana daną lekturą? Nie jestem nieomylna i jak każdy, czasami popełniam błędy, jednak staram się na nich uczyć. Umiem przyjąć krytykę, chociaż wiem, że to strasznie boli.
Głównym założeniem bloga jest pisanie recenzji książek przeze mnie przeczytanych, ale jeżeli masz jakieś pomysły na wdrożenie czegoś nowego na blogu, to śmiało, pisz…W skrócie ...
Matka, żona, recenzentka, miłośniczka literatury.
Lubię odkrywać nieznane tereny, lubię podążać zakazanymi ścieżkami, lubię eksperymentować i wytyczać nowe szlaki, dlatego kocham czytać książki, bo właśnie dzięki nim otwierają się przede mną Nowe Horyzonty.

Jeżeli myślałeś, że jestem kimś wyjątkowym, to z przykrością muszę Cię rozczarować, ponieważ...

Jestem zwyczajna.
Jestem sobą.
Jestem Klaudia.Blog działa od lutego 2015 i od tamtej pory staram się publikować posty jak najczęściej. Wszystkie umieszczone teksty oraz zdjęcia (chyba, że jest opisane inaczej) są mojego autorstwa. Nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej wiedzy i podania źródła.

Uwaga: Jeżeli otrzymam książkę, której wcześniej nie zamawiałam, traktuję to jako miły prezent. W tym miejscu zastrzegam sobie, że nie mam obowiązku recenzowania takiej pozycji. 

Kolejna sprawa: Obecnie mieszkam w Niemczech, co znacznie utrudnia odbieranie egzemplarzy recenzenckich. Dlatego recenzje będą umieszczane według moich możliwości czasowych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz