Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wtorek, 13 października 2015

Zapowiedź: "Czy wspominałam, że cię kocham?"Czy wspominałam, że Cię kocham?
Tom I
Estelle Maskame
Wydawnictwo Feeria Young
PREMIERA: 21.10.2015

Pierwszy tom uzależniającej opowieści o zakazanej miłości pióra nastoletniej debiutantki!


Estelle Maskame zaczęła zamieszczać kolejne rozdziały swojej książki na platformie Wattpad, gdy miała 17 lat. Od razu zyskała rzesze wiernych czytelniczek i została nazwana „głosem pokolenia”. Oficjalnej premiery pierwszego tomu i kolejnych części książki z niecierpliwością oczekują fani z całego świata.


Rodzice Eden Munro rozwiedli się już kilka lat temu, i od tego czasu dziewczyna nie widziała swojego ojca. Teraz jedzie z Portland do Santa Monica w Kalifornii, by spędzić lato z nim i jego nową rodziną: żoną i jej trzema synami, z których każdy jest obdarzony silnym charakterem. Najstarszy z nich, Tyler Bruce, to zbuntowany nastolatek o wybuchowej naturze i wybujałym ego, kompletne przeciwieństwo przyrodniej siostry. On i jego paczka biorą Eden pod swoje skrzydła, pozwalając jej doświadczyć zupełnie nowych dla niej przeżyć – imprez, plażowania i… łamania zasad. Tyler pozostaje dla niej zagadką, a im bardziej stara się go rozgryźć, tym mniej o nim wie i tym bardziej czuje, że rodzi się między nimi coś więcej. A przecież nie powinna interesować się swoim przyrodnim bratem w ten sposób. To zakazane!
Ale jak powstrzymać uczucia, których nie da się opanować?


ESTELLE MASKAME dorastała w rodzinie rybaków w małym miasteczku w północno-wschodniej Szkocji i póki co nie planuje wyprowadzki. Jest absolutnym molem książkowym, uzależnionym od książek młodzieżowych. Kiedyś pisała historie o mówiących delfinach i statkach pirackich, po czym skierowała się w stronę powieści Young Adult.
Po ukończeniu szkoły pracowała w paru miejscach na część etatu, a teraz zajmuje się pisaniem w pełnym wymiarze godzin i uwielbia każdą chwilę tej roboty! Najbardziej na świecie lubi książki, gorącą czekoladę z bitą śmietaną i piankami, wycieczki, nowe ubrania, przyjaciół i nuggetsy. Nie znosi złych kierowców, śniegu, dentysty i ludzi, którzy ją budzą przed dziesiątą rano.

*Wszystkie informacje zawarte w poście należą do Wydawnictwa Feeria Young.3 komentarze:

  1. Książka zapowiada się ciekawie. Poczekam jednak na pierwsze recenzje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Już nie mogę się doczekać kiedy ta książka trafi w moje ręce! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Zewsząd mnie atakują zapowiedzi tej książki ;). Jestem bardzo jej ciekawa.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia