Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

niedziela, 18 czerwca 2017

[WYNIKI] z „Łąki kwitnące purpurą” Edyty Świętek.


Moi Drodzy, przyszedł czas na wyniki konkursu <klik> z książ Edyty Świętek „Łąki kwitnące purpurą”.


Postanowiłam, że tym razem książka trafi w ręce pani Anieli M za odpowiedź:

„Jestem na łące kwitnącej, która zdaje się do mnie szeptać… słyszysz… to słowik popisuje się miękkim, melodyjnym „cziuriut” i wdaje się dyskusje z dźwięczną kukułką z pobliskiego zagajnika;; co to? grające na wietrze listki brzozy wyraźnie zapraszają do przytulenia … muzyka szumu wysokich traw mieniących się w promieniach słońca, który idealnie współgra z cykającą orkiestrą świerszczy muzyka koi zmysły i skłania do snucia marzeń – koniecznie w pozycji horyzontalnej.
Głęboki wdech… czujesz … ten obłędny zapach powietrza … zboża i siana , który miesza się z niepowtarzalnym aromatem lasu tuż po wiosennej mżawce, czarujących kolorami kwiatów.

Idealny moment, wyjątkowy okruch codzienności, który pozwala zatracić poczcie czasu, odnaleźć własne myśli i tak zwyczajnie-niezwyczajnie poddać się magii miejsca i natury tworzącej tę atmosferę.”


Serdecznie gratuluję! W wiadomości prywatnej proszę o adres z dopiskiem Łąki kwitnące purpurą” E. Świętek – wygrana na blogu. Przypominam, że na dane do wysyłki czekam 3 dni, później wybiorę inną osobę.

Pozostałym uczestnikom ogromnie dziękuję za udział w konkursie. Natomiast Wydawnictwu Replika, dziękuję za przeznaczenie książki na konkurs.Pozdrawiam ciepło,
Klaudia S.
Nowe Horyzonty


7 komentarzy:

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia